kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

zatrudni osobę na stanowisko

Magazynier
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:
  • współpraca z działem handlowym/nadzór nad bieżącymi zamówieniami klientów
  • kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • obsługa logistyczna klientów firmy
  • kontrola i nadzór nad stanem magazynowym
  • kontrola pod względem jakości i ilości przyjmowanych dostaw
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier
  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązków
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego– warunek konieczny
  • doświadczenie w konfekcjonowaniu zleceń
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • solidność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w funduszu socjalnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Administratorem danych jest POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ul. Sowiej 13 B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.