kandydatów

Etat Automatyk / Serwisant

Firma: Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 7808820, z dnia 2022-12-09

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

zatrudni osobę na stanowisko

Automatyk / Serwisant

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • Projektowanie i  budowa  szaf sterowniczych  opartych na sterowniku PLC
  • Programowanie sterowników PLC Siemens SIMATIC
  • Udział w uruchomieniach obiektów
  • Serwisowanie obiektów

Wymagania

  • Doświadczenie praktyczne w projektowaniu i  budowie szaf sterowniczych  opartych na sterowniku PLC
  • Doświadczenie praktyczne w programowaniu sterowników PLC Siemens SIMATIC
  • Mobilność
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziany j. angielski

Oferujemy

  • Stałą pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy