kandydatów

Etat Pracownik Magazynowy

Firma: Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 6577029, z dnia 2022-02-23

Polnet Sp. z o.o. i  Wspólnicy Spółka Komandytowa

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w produkcji wyposażenia dla ferm rolniczych.
Od ponad 30 lat funkcjonujemy, jako lider w branży na rynku krajowym,
z powodzeniem rozwijamy eksport do krajów unijnych i na rynki wschodnie.

Obecnie poszukujemy pracownika Działu weterynarii na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • Współpraca z Działem Handlowym/ nadzór nad bieżącymi zamówieniami Klienta
  • Organizacja wysyłek, obsługa logistyczna klientów firmy
  • Fakturowanie, obieg dokumentacji wewnętrznych firmy
  • Gospodarowanie zasobami magazynowymi
  • Kontrolowanie towarów w czasie dostaw

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie - warunek konieczny
  • Uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność
  • Doświadczenie w konfekcjonowaniu zleceń
  • Uprawnienia operatora na wózki widłowe - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość programu COMARCH ERP XL

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet socjalny
  • Pracę na umowę o pracę.