kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi zamówień

Firma: Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 8000208, z dnia 2023-02-20

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

zatrudni osobę na stanowisko

Specjalista ds. obsługi zamówień

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • kompletacje i realizacje projektów wentylacyjnych
  • przyjmowanie, obsługa i realizacja zamówień w ramach przydzielonych grup asortymentowych
  • sporządzanie zamówień do dostawców / kontrola stanów magazynowych
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • współpraca z handlowcami / nadzór nad bieżącymi zamówieniami klientów
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów

Wymagania

  • mile widziane osoby prosto po studiach lub na 3 roku studiów inżynierskich
  • wykształcenie techniczne lub inżynierskie
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu office
  • uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność
  • mile widziana znajomość programu COMARCH CDN XL

Oferujemy

  • pracę od zaraz!
  • stałą pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w funduszu socjalnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy