kandydatów

Etat Sekretarka

Firma: Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Polnet Sp. z o.o. i  Wspólnicy Spółka Komandytowa

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w produkcji wyposażenia dla ferm rolniczych.
Od ponad 30 lat funkcjonujemy jako lider w branży na rynku krajowym,
z powodzeniem rozwijamy eksport do krajów unijnych i na rynki wschodnie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sekretarka
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Opis stanowiska:
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych
  • przygotowywanie pism, analiz, raportów i korespondencji dla przełożonych
  • obsługa oraz archiwizacja dokumentacji,
  • organizacja wizyt gości oraz ich przyjmowanie,
  • obsługa spotkań, szkoleń
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność i zdolność budowania dobrych relacji
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność w realizacji obowiązków
  • Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej / i lub na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • pozytywne nastawienie i uśmiech
Oferujemy:
  • Praca w zgranym zespole
  • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet socjalny
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Administratorem danych jest POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ul. Sowiej 13 B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.