O nas

Pracapoznan.pl to rzetelny, internetowy serwis pośrednictwa pracy. Każdego dnia z sukcesami łączymy poznańskich pracodawców z najlepszymi kandydatami do pracy.

 

Dlaczego my?

 

Trudno obecnie wyobrazić sobie poszukiwanie pracy z pominięciem internetu. Możliwości, jakie daje globalna sieć na każdym etapie procesów rekrutacyjnych, są ogromne. Kandydaci i pracodawcy mają do dyspozycji dziesiątki stron internetowych, forów, portali typu kupię/ sprzedam, na których publikuje się oferty pracy. Warto jednak korzystać ze sprawdzonych narzędzi, przeznaczonych stricte do rekrutacji.

 

Pracapoznan.pl to portal poświęcony wyłącznie publikacji ogłoszeń o pracę w Poznaniu i najbliższych okolicach. Kandydaci znajdą tu rozbudowaną bazę ofert, prosty,  intuicyjny układ strony, który usprawnia wyszukiwanie – wystarczy wybrać obszar zawodowy. Pracapoznan.pl to łatwe wyszukiwanie i równie łatwe aplikowanie – za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" szybko wyślemy CV do pracodawcy. Wystarczy podać podstawowe dane i załączyć życiorys.

 

Nasz portal to także bardzo przydatne narzędzie dla pracodawców ceniących sobie czas i wygodę. Dodawanie ogłoszeń w trzech krokach, bez zbędnych i męczących formalności jest bardzo proste. Sukces w biznesie zależy dziś od elastyczności i umiejętności dostosowania się do dynamicznych zmian na rynku. Należy działać szybko i korzystać ze skutecznych narzędzi! Nasz serwis daje możliwość dotarcia do szerokiego grona osób poszukujących pracy, wśród których na pewno znajdą się kandydaci wpisujący się idealnie w profil pracownika.

 

Pracapoznan.pl ma jeszcze jedną bardzo istotną zaletę – korzystanie ze wszystkich funkcji portalu, zarówno dla kandydatów, jak i pracodawców, jest całkowicie darmowe.