kandydatów

Etat Specjalista ds. cła i transportu

Firma: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy producentem i dystrybutorem narzędzi malarskich w 100% z polskim kapitałem. Jako lider rynkowy nieustannie rozwijamy się od prawie 30 lat. Dziś jesteśmy obecni już w 23 krajach. Wysoka jakość naszych produktów i serwisu została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu, a przede wszystkim tym co dla nas najcenniejsze, zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. cła i transportu
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Wsparcie organizacji transportów i udział w realizacji odpraw celnych (procedura standardowa i uproszczona)
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentacji eksportowej poza UE (faktury, dokumenty T1)
  • Kontrola rozliczeń celnych
  • Kontakt z urzędami celnymi
  • Wsparcie organizacji transportów (transport drogowy, morski, lotniczy)
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi (odprawy celne)
  • Zapewnienie zgodności działań firmy z polskimi i międzynarodowymi wymogami prawa celnego w zakresie realizowanych czynności
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji wraz załącznikami dla importerów i eksporterów towarów
  • Monitorowanie przebiegu odpraw
Wymagania:
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość przepisów Unijnego Kodeksu Celnego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Posiadanie licencji Agenta Celnego (bądź wpisu na listę Agentów Celnych)
  • Praktyczna znajomość obsługi programów do generowania zgłoszeń celnych (SADEC),
  • Praktyczna znajomość obsługi systemów celnych (PUESC).
Oferujemy:
  • Rozwój osobisty i zawodowy - jeżeli jesteś bardziej doświadczona/y w jednej z gałęzi dot. tego stanowiska pamiętaj, że oferujemy uzupełnienie wiedzy w drugiej - dla nas ważne są chęci!
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do Karty Multisport, oraz opieki medycznej Luxmed oraz dofinansowanie nauki języków obcych

Pozostałe oferty pracy w firmie KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Etat Operator maszyn w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 30-06-2021
Etat Pracownik Magazynowy (kompletowanie zamówień) w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo 28-06-2021
Etat Brygadzista w Dziale Wtryskarek w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 10-06-2021
Etat Specjalista ds. kontrolingu w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo 09-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2021
Wyświetleń: 208