kandydatów

Etat Pracownik Magazynowy (kompletowanie zamówień)

Firma: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo

KAEM to znany w Polsce i Europie producent oraz dystrybutor szerokiej gamy narzędzi malarskich, środków ochrony osobistej oraz elektronarzędzi. Będąc leaderem na rynku krajowym, Firma rozwija się również bardzo dynamicznie na rynkach zagranicznych w ponad w 23 krajach. Wysoka jakość produktów oraz orientacja na klienta została potwierdzona licznymi nagrodami w kraju oraz za granicą.

Pracownik Magazynowy (kompletowanie zamówień)
Miejsce pracy: Baranowo
Zadania:
  • Rozładunek i załadunek towarów,
  • Kompletacja zamówień,
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Odpowiednie składowanie towarów zgodnie z zasadami ich przechowywania.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Motywacja do pracy oraz dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę bezpośrednio z KAEM po 1- miesięcznym okresie próbnym,
  • Możliwość bezpłatnego kursu dającego pozwolenie do obsługi wózków widłowych,
  • Zniżki na zakup naszych towarów i elektronarzędzi oraz porady i pomoc techniczną przy zakupach czy indywidualnych pracach remontowo-budowlanych,
  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej lub dofinansowanej karty sportowej.
  • Możliwość uzyskania premii jakościowej oraz za polecenie znajomych do pracy,
  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie i możliwość rozwoju zawodowego.

Pozostałe oferty pracy w firmie KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Etat Operator maszyn w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 30-06-2021
Etat Specjalista ds. cła i transportu w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 28-06-2021
Etat Brygadzista w Dziale Wtryskarek w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 10-06-2021
Etat Specjalista ds. kontrolingu w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo 09-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2021
Wyświetleń: 214