kandydatów

Etat Specjalista ds. kontrolingu

Firma: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo

Jesteśmy producentem i dystrybutorem narzędzi malarskich w 100% z polskim kapitałem. Jako lider rynkowy nieustannie rozwijamy się od prawie 30 lat. Dziś jesteśmy obecni już w 23 krajach. Wysoka jakość naszych produktów i serwisu została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu, a przede wszystkim tym co dla nas najcenniejsze, zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Specjalista ds. kontrolingu
Miejsce pracy: Baranowo
Zadania:
  • Raportowanie wyników finansowych, w tym kontrola kosztów poszczególnych obszarów oraz monitorowanie kapitału obrotowego i przepływów pieniężnych,
  • Tworzenie i rozwój narzędzi oraz procesów raportowania,
  • Udział w przygotowywanie budżetu i kontrola jego realizacji,
  • Ocena rentowność planowanych projektów i inwestycji,
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych wspierających podejmowaniu decyzji biznesowych
Wymagania:
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: rachunkowość i finanse),
  • Dobra znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • Wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • Znajomość PowerBI i/lub VBA będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość dalszego rozwoju, w tym rozwoju swoich umiejętności poprzez szkolenia,
  • Interesującą pracę oraz dużą samodzielność,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy,
  • Stabilność zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę),
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do Karty Multisport lub opieki medycznej Luxmed, dofinansowanie do kursu języka angielskiego.

Pozostałe oferty pracy w firmie KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Etat Operator maszyn w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 30-06-2021
Etat Specjalista ds. cła i transportu w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 28-06-2021
Etat Pracownik Magazynowy (kompletowanie zamówień) w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo 28-06-2021
Etat Brygadzista w Dziale Wtryskarek w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 10-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-06-2021
Wyświetleń: 183