kandydatów

Etat Brygadzista w Dziale Wtryskarek

Firma: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy producentem i dystrybutorem narzędzi malarskich w 100% z polskim kapitałem. Jako lider rynkowy nieustannie rozwijamy się od prawie 30 lat. Dziś jesteśmy obecni już w 23 krajach. Wysoka jakość naszych produktów i serwisu została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu, a przede wszystkim tym co dla nas najcenniejsze, zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Brygadzista w Dziale Wtryskarek
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Organizacja pracy i przydział zadań pracownikom kierowanego zespołu;
  • Kontrola poprawności wykonywanych zadań przez pracowników produkcyjnych;
  • Prawidłowa i terminowa realizacja planów produkcyjnych;
  • Zarządzanie gospodarką materiałową;
  • Zarządzanie bezpieczeństwem zgodne z zasadami BHP;
  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych nowych pracowników.
Wymagania:
  • Min wykształcenie średnie;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Umiejętność kierowania zespołem i organizacji pracy zespołu.
  • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Dokładność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji;
  • Szkolenia stanowiskowe;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej lub dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia;

Pozostałe oferty pracy w firmie KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Etat Operator maszyn w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 30-06-2021
Etat Specjalista ds. cła i transportu w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Poznań 28-06-2021
Etat Pracownik Magazynowy (kompletowanie zamówień) w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo 28-06-2021
Etat Specjalista ds. kontrolingu w firmie: KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Baranowo 09-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2021
Wyświetleń: 188