kandydatów

Etat Pracownik myjni samochodowej

Firma: Rzepecki Mroczkowski sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Rzepecki Mroczkowski Sp. z o. o Poznań ul. Wiatraczna 5 zatrudni na stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej
Miejsce pracy: Poznań

Profesjonalizm- Zaangażowanie – Wysoka Motywacja

Poszukujemy ludzi o takim podejściu do pracy !!!

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się przygotowywaniem samochodów do wydania, po naprawach blacharsko- lakierniczych, utrzymaniem czystości samochodów zastępczych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dokładność, sumienność, samodzielność
  • Szybkość w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków