kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta - dział Contact Center

Firma: Rzepecki Mroczkowski sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Telefoniczna i mailowa Obsługa Klientów w zakresie produktów marki Volkswagen – oto główny cel stanowiska Specjalisty do spraw kontaktów z klientami w prężnie rozwijającym się dziale Contact Center naszej stacji dealerskiej.

Specjalista ds. obsługi klienta ma nawiązywać pierwszy kontakt z klientem, poprzez swoje zdolności komunikacyjne zachęcić go do wizyty w salonie, zapoznania się ofertą, a także poprzez zbadanie jego potrzeb, zapewnić obsługę doradcy z odpowiedniego działu w firmie.

Czekamy właśnie na Ciebie - Jeśli nawiązywanie kontaktów biznesowych nie stanowi dla Ciebie trudności.

Nie martw się brakiem wiedzy dotyczącym marki - oferujemy kompleksowy program szkoleń, który wyposaży Cię w wiedzę niezbędną na tym stanowisku.

Specjalista ds. obsługi klienta - dział Contact Center
Miejsce pracy: Poznań
Jakie będą obowiązki Kandydata:
  • Obsługa klientów drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez czat
  • Prowadzenie wstępnej rozmowy z klientem, badanie jego potrzeb oraz przekazywanie leadów do różnych działów firmy
  • Dbałość o poprawne wprowadzanie danych do systemu
  • Wykonywanie połączeń wychodzących w ramach kampanii sprzedażowych, serwisowych i innych
  • Tworzenie i aktualizacja baz danych
  • Udział w organizowanych szkoleniach
  • Kontakt posprzedażny
Od idealnego Kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenia w obsłudze klienta lub w telemarketingu/call center.
  • Wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności komunikacyjnych,,
  • Nienagannej dykcji,
  • Co najmniej dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy z CRM - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka obcego na poziomie min. B1 (najchętniej angielskiego lub niemieckiego) – będzie dodatkowym atutem
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B – będzie dodatkowy atutem
Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dobrej atmosferze, w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wraz z system premiowym uzależnionym od wyników,
  • Szkolenie wstępne oraz szkolenia uzupełniające,
  • Pracę w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się wysoką renomą na całym świecie i codziennie dostarczają wielu emocji!