kandydatów

Etat Mistrz działu blacharsko - lakierniczego

Firma: Rzepecki Mroczkowski sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Spółka Rzepecki Mroczkowskl

Poznań ul. Wiatraczna 5

zatrudni w Centrum Napraw Powypadkowych przy ul. Sanockiej 92

Mistrz działu blacharsko - lakierniczego
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Do zadań mistrza należy organizacja pracy blacharzy i lakierników
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac wykonywanych przez podległych pracowników
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie napraw pojazdów
  • Znajomość technologii napraw blacharsko lakierniczych
  • Systematyczność, obowiązkowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w systemach informatycznych
  • Prawo jazdy kat B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
  • Pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym
  • Warunki wynagrodzenia zależne od wyników
  • Możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń
  • Benefity pracownicze