kandydatów

Etat Specjalista ds. części

Firma: Rzepecki Mroczkowski sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

„Rzepecki Mroczkowski” Sp. z o.o.

61-242 Poznań ,ul. Wiatraczna 5

poszukuje kandydata(ki) na stanowisko:

Specjalista ds. części
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • sprzedaż bezpośrednia części zamiennych oraz akcesoriów,
  • bezpośredni kontakt z Klientami dobór części , przygotowanie ofert , realizacja zamówień,
  • utrzymanie i rozwój relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • realizacja planów sprzedaży i marży,
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań przyjęcie dostaw – lokalizowanie , zamawianie, wydawanie towaru,
  • współpraca z serwisem.
  • dowóz towaru do klienta
Wymagania:
  • podstawowa znajomość budowy samochodów
  • zaangażowanie, duża samodzielność i kreatywność,
  • zdolności negocjacyjne i handlowe , komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B,(doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego )
  • obsługa komputera umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie tylko na umowę o pracę!!!!
  • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
  • warunki wynagrodzenia zależne od wyników,
  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń.
  • karty MultiSport