kandydatów

Etat Monter chłodnictwa - klimatyzacji - wentylacji

Firma: Nevera Sp. z o. o. miejsce pracy: Poznań

Firma Nevera Sp. z o. o. działająca pod marką Polski Chłód jest firmą specjalizującą się we wszelakich pracach związanych z chłodnictwem. Cechujemy się całościowym podejściem do zleconych prac od zaprojektowania instalacji po jego montaż.

Monter chłodnictwa - klimatyzacji - wentylacji
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • wykonywanie montażu oraz demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych
  • kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych
  • wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z zawodem
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • dbanie o powierzone dobra
Nasze wymagania:
  • znajomość układów chłodnictwa i/lub klimatyzacji i/lub wentylacji
  • znajomość obsługi elektronarzędzi, podstawowych narzędzi do montażu chłodnictwa i klimatyzacji
  • znajomość obsługi urządzeń pomiarowych w branży chłodnictwa/klimatyzacji/wentylacji
  • dyspozycyjność
  • możliwości pracy na terenie całej Polski ( delegacje)
  • prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • certyfikat F-gaz dla personelu
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • atrakcyjny system premii uznaniowych
  • ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach technicznych i produktowych
  • karta multisport