kandydatów

Etat Projektant instalacji HVAC

Firma: Nevera Sp. z o. o. miejsce pracy: Poznań

Firma Nevera Sp. z o. o. działająca pod marką Polski Chłód jest firmą specjalizującą się we wszelakich pracach związanych z chłodnictwem. Cechujemy się całościowym podejściem do zleconych prac od zaprojektowania instalacji po jego montaż.

Projektant instalacji HVAC
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej branży instalacji HVAC w pełnym zakresie,
  • Wiedza z zakresu obowiązujących przepisów (m. in.: Prawo Budowlane, Warunki Techniczne),
  • Opracowywanie przedmiarów robót,
  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w ramach wykonywanych prac,
  • Koordynacja asystentów i podwykonawców,
  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z kontraktem,
  • Prowadzenie Nadzorów Autorskich,
  • Przygotowywanie i przekazywanie założeń projektowych,
  • Współpraca z kontrahentami, firmami wykonawczymi i dostawcami urządzeń.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń, w zakresie instalacji i sieci sanitarnych,
  • Praktyczna znajomość programu Autocad,
  • Znajomość j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • Bardzo dobre umiejętności personalne w tym pracy w zespole,
  • Punktualność i sumienność.
To oferujemy:
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie dopasowane do kwalifikacji i zaangażowania,
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (liczne szkolenia),
  • Karta multisport,
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy.