kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Nevera Sp. z o. o. miejsce pracy: Poznań

Firma Nevera Sp. z o. o. działająca pod marką Polski Chłód jest firmą specjalizującą się we wszelakich pracach związanych z chłodnictwem. Cechujemy się całościowym podejściem do zleconych prac od zaprojektowania instalacji po jego montaż.

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • Poszukiwanie podwykonawców i dostawców;
  • Sporządzanie zamówień, ofert pod potrzeby firmy;
  • Ścisła współpraca i budowanie długofalowej relacji z dostawcami;
  • Udział w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami;
  • Ocena dostawców pod kątem współpracy biznesowej;
  • Porównywanie ofert, cen i wybór najlepszej oferty;
  • Nadzór nad realizacją zamówienia;
  • Przygotowywanie zestawień, zleceń, oraz nadzór nad dokumentacją;
  • Budżetowanie i realizacja planu marży, sprzedaży i kosztów;
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane w firmie chłodniczej);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dokładność i szczegółowość;
  • Odpowiedzialne podejście do wypełniania obowiązków oraz podejmowanych przez siebie decyzji;
  • Samodzielna organizacja swojej pracy i umiejętność wyznaczanie priorytetów;
  • Nastawienie na samorozwój – nauka nowych rzeczy i poszerzanie horyzontów myślowych.
To oferujemy:
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie dopasowane do kwalifikacji i zaangażowania;
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (liczne szkolenia);
  • Karta multisport;
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy.