kandydatów

Etat Specjalista ds. Płac

Firma: Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. Płac
Miejsce pracy: Poznań

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie spraw płacowych pracowników
  • sporządzanie list płac
  • przygotowanie poleceń przelewów i poleceń księgowania wynagrodzeń
  • sporządzanie dokumentacji ZUS (zgłoszeń, wyrejestrowań, zmian, dokumentacji zasiłkowej, deklaracji) oraz sprawdzanie korespondencji
  • przekazywanie informacji o płatnościach
  • sporządzanie i przekazywanie do biura rachunkowego danych do sprawozdań
  • obowiązki związane z ustaleniem składki wypadkowej
  • sporządzanie PIT rocznych
  • prowadzenie dokumentacji i przekazywanie informacji z zakresu PFRON, ZFŚS, PPK
Nasze wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na tym samym stanowisku min. 3 lata
  • długość stażu zawodowego min. 6 lat
  • biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych, przepisów podatkowych
  • dobra znajomość Excel
  • angielski komunikatywny
  • prawo jazdy kat. B
Poszukujemy osoby, która:
  • umiejętnie adaptuje nowe przepisy wynikające ze zmian w ustawodawstwie
  • jest dokładna, skrupulatna i proaktywna
  • szuka rozwiązań i jest otwarta na współpracę
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe (kadry i płace, zarzadzanie zasobami ludzkimi, finanse i rachunkowość)
  • znajomość przepisów dot. rozliczeń umów B2B
  • znajomość Optimy
Oferujemy:
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowę o pracę bądź B2B)
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji (30 lat na rynku)
  • pracę na pełny etat
  • po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy w trybie hybrydowym
  • możliwość podejmowania samodzielnych decyzji
  • pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)