Etat Operator telefoniczny Centrum Obsługi Zdarzeń - stacji monitoringu

Firma: Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Operator telefoniczny Centrum Obsługi Zdarzeń - stacji monitoringu
Miejsce pracy: Poznań

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Misją operatorów jest w profesjonalny sposób służyć wsparciem Klientom zgłaszającym zdarzenia lub w efektywny sposób reagować na zdarzenia sygnalizowane przez systemy.

Przed przystąpieniem do pracy na stanowisku operatora kandydat odbywa teoretyczne i praktyczne szkolenie z zakresu:

1. organizacji i działania systemu zgłaszania zdarzeń

2. procedur odbioru zgłoszeń

3. obsługi konsoli operatorskiej, służącej do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych, do której podłączony jest zestaw słuchawkowy

4. stanowiska z system teleinformatycznym, służącym do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszenia.

Zadania:

Do Twoich zadań należeć będzie obsługa zgłoszeń według jednakowej dla wszystkich procedury postępowania:

  • odbiór zgłoszenia
  • zarejestrowanie zgłoszenia w systemie teleinformatycznym
  • uzyskanie informacji o rodzaju zdarzenia
  • przekazanie zgłoszenia za pośrednictwem systemu teleinformatycznego osobom przypisanym do zdarzenia lub innym dyspozytorom
Nasze wymagania:

Priorytetem pracy operatorów jest efektywność i jakość, dlatego są wiarygodni, profesjonalni i godni zaufania.

  • gotowość do pracy w zmianach 12 godzinnych
  • komunikatywność
  • asertywność,
  • cierpliwość
  • umiejętność słuchania
  • opanowanie
  • odpowiedzialność
  • dyscyplina
  • umiejętność pracy z wykorzystaniem komputera
  • niekaralność
Benefity
  • możliwość pracy zdalnej
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki świąteczne
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Po okresie próbnym premię miesięczną nawet 700zł brutto (!)
  • Pracę w trybie zmianowym po 12h
  • 14 dni pracy i 16dni wolnych (!) w miesiącu
  • Możliwa częściowa praca zdalna po okresie wdrożenia
  • Zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)
  • Bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w strukturach
  • Ubezpieczenie grupowe