kandydatów

Etat Ekspert ds instalacji teletechnicznych

Firma: Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Ekspert ds instalacji teletechnicznych
Miejsce pracy: Poznań

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie procesami związanymi z awariami systemów
  • zdalne wsparcie techniczne dla zespołów terenowych
  • przeprowadzanie i nadzór nad testowymi montażami
  • tworzenie projektów technicznych i rysunków do instalacji
  • bieżąca analiza dokumentacji projektowej pod względem poprawności
  • poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i ewentualne korekty projektu
  • tworzenie dokumentacji (konfiguracje, schematy podłączeń, opisy urządzeń itd.)
  • tworzenie wycen
  • udział w tworzeniu zapisów umownych w zakresie szczegółów technicznych wdrażanych systemów
  • opracowywanie, przeglądanie i ulepszanie rozwiązań we ścisłej współpracy z Departamentem Rozwoju i Innowacji (digital signage, systemy nagłośnienia, komunikacja bezprzewodowa, systemy bezpieczeństwa, systemy alarmowe, CCTV, kontroli dostępu)
  • budowanie relacji w terenie z operacyjno-technicznymi przedstawicielami Klienta
To praca dla Ciebie jeżeli:
  • pragniesz pracy przy ciekawych, innowacyjnych projektach
  • potrzebujesz dynamicznego środowiska pracy
  • jesteś proaktywny i chcesz korzystać ze swojej sprawczości
  • chcesz pracować z największymi przy największych projektach
  • pasjonujesz się elektroniką, nowinkami, rozwiązaniami technologicznymi, IoT, systemami BMS, inteligentną analityką, digitalizacją, sztuczną inteligencją
  • wiążesz swoją przyszłość zawodową z organizacją w której ta przyszłość jest tworzona :)

Jeżeli powyższe obszary do dla Ciebie za mało - u nas znajdziesz także możliwość wykorzystania i rozwijania swojego doświadczenie w obszarach: analityki obrazu, instalacji wysoko-prądowych (rozdzielnice), urządzeń/elementów automatyki/BMS, systemów Audio, KD czy systemów alarmowych UTC.

Doświadczenie we wszelkich powyższych nie jest wymagane - jednakże przy ofertowaniu pracy, zawsze dodatkowo wartościujemy Twoje uzupełniające kompetencje.

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru IT
  • umiejętność konfiguracji sieci
  • doskonała znajomość systemów alarmowych
  • znajomość CCTV
  • doświadczenie w zakresie technicznej analizy dokumentacji projektowej
  • umiejętność identyfikacji, dogłębnej analizy oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w szybko zmieniającym się otoczeniu
Mile widziane
  • doświadczenie w obszarze IT
  • znajomość systemów Audio
  • znajomość systemów KD
  • znajomość systemów alarmowych UTC
  • zainteresowanie analityką obrazu
  • doświadczenie we współpracy z Klientem B2B
  • doświadczenie w pracy z rozdzielnicami
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku (prawie 30 lat)
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i rosnące wraz z Twoim doświadczeniem
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)
  • współpracę z Największymi Partnerami biznesowymi
  • bezpośredni udział w tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych
  • możliwość testowania technologii