kandydatów

Etat Szef Kuchni – żywienie zbiorowe

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Szef Kuchni – żywienie zbiorowe

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego,

poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Poznań

Lub Zadzwoń 882 360 386

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – bez przestojów
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Wolne weekendy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z terminowymi wypłatami
  • Benefity – karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna
  • Premie kwartalne oraz uznaniowe
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, profesjonalne szkolenia
  • Praca w zgranym zespole, w którym każdy jest szanowany
Opis stanowiska:
  • Samodzielne stanowisko pozwalające na szerokie wykorzystanie doświadczenia i kreatywności
  • Układanie menu atrakcyjnego dla pracowników obiektu przy jednoczesnej kontroli kosztów produku
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
  • Zarządzanie kuchnią i podległym zespołem, szkolenie młodszych pracowników
  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów
  • Składanie zamówień, kontrola magazynów oraz kosztów spożywczych
  • Kontrola punktów HACCAP
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej
  • Umiejętność kontroli kosztów oraz gospodarki magazynowej
  • Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu
  • Zachowanie najwyższej jakości pracy i udział w stałym udoskonalaniu pracy obiektu
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych