kandydatów

Etat Specjalista / Koordynator HVAC

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Specjalista / Koordynator HVAC

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy Poznań

Oferujemy:
  • pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania
  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Opis stanowiska:
  • serwisowanie urządzeń i instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych
  • wykonywanie przeglądów planowych
  • raportowanie wykonanych prac serwisowych oraz propozycji modernizacji i optymalizacji
  • duża samodzielność w działaniu
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikat F-gaz, znajomość instalacji HVAC oraz freonowych mile widziana CO2
  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze mile widziane
  • dyspozycyjność, gotowość do interwencji awaryjnych na terenie obsługiwanego obiektu