kandydatów

Etat Szef Kuchni / Kucharz

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Szef Kuchni / Kucharz

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego,

poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Poznań

Oferujemy:
  • Umowa o pracę (pierwsza umowa na czas próbny, następnie na czas określony)
  • Miesięczne premie (frekwencyjne, uznaniowe),
  • Benefity pracownicze: grupowe ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa), posiłek w pracy,
  • Praca w godz. 6-14  lub  zmianowa 6-14/9-17
Opis stanowiska:
  • Układanie menu atrakcyjnego dla pracowników obiektu przy jednoczesnej kontroli kosztów produktu
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów, spełniających oczekiwania klienta
  • Składanie zamówień, kontrola magazynów oraz kosztów spożywczych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu w zakresie tworzenia menu oraz kontroli kosztów obiektu
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w żywieniu zbiorowym
  • Odpowiedzialność za jakość, świeżość, efektywności oraz atrakcyjną prezentację przygotowywanych dań
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna