kandydatów

Etat Koordynator Techniczny Obiektu (Facility Management)

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Koordynator Techniczny Obiektu
(Facility Management)

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Poznań

Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnych budynkach, dla największych światowych marek,
  • Umowa o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne).
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
Zadania:
  • Codzienną obsługę techniczną budynków oraz prowadzenie dokumentacji obiektowej,
  • Funkcja koordynatora technicznego ds. technicznych, funkcja wspierająca Kierownika
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek,
  • Tworzenie ofert, zamawianie materiału,
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych,
  • Koordynacja pracy, rozliczanie i raportowanie prac podwykonawczych,
  • Wsparcie operacyjne i kontrola prac podwykonawców,
  • Pełnienie funkcji lidera w zakresie wszelkich prowadzonych prac i dokumentacji z tym związanej.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków,
  • Znajomość systemów budynkowych SSP, KD, SWiN,  CCTV, HVAC
  • Znajomość zagadnień wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego - węzły ciepła, wody lodowej, hydraulicznych, sanitarnych,
  • Uprawnienia energetyczne min. G1 „E” do 1 kV, G2 i G3 mile widziane,
  • Biegłe czytanie  dokumentacji technicznej,
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.
  • Zdolność do rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kategorii B.