kandydatów

Etat Cukiernik

Firma: Fawor Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5605290, z dnia 2021-09-15

”Fawor” Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Poznaniu specjalizująca się w produkcji pieczywa, wyrobów cukierniczych oraz lodów, posiadająca sieć sklepów własnych zatrudni pracownika na stanowisku:

Cukiernik

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby samodzielnej z min. rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku.

To będą Twoje zadania:

  • wykonywanie różnych rodzajów wyrobów ciastkarskich w tym drożdżówki, ciasta krojone, rogale itp.
  • sporządzanie półproduktów ciastkarskich np. ciast, kremów, mas, syropów cukrowych,
  • przygotowanie definitywnej formy wyrobów zgodnie z planem produkcyjnym,
  • znajomość warunków procesu wypieku i obsługa pieców
  • obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w cukierni,
  • dbanie o jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o powierzone przybory i stanowisko pracy, utrzymywanie ich w czystości.

Wymagania

Dołącz do Nas jeśli spełniasz wymagania:

  • praktyczne umiejętności cukiernicze, w tym znajomość sposobów i parametrów sporządzania wyrobów cukierniczych
  • doświadczenie przy wykonywaniu ciast i wypieków,
  • samodzielność, dokładność w pracy,
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność - praca w systemie dwu zmianowym.

Oferujemy

To oferujemy naszym pracownikom:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie doświadczenia i znajomości branży kandydata
  • możliwość  rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
  • możliwość korzystania funduszu socjalnego (dofinansowania do wczasów i karnetów sportowych) oraz z ubezpieczenia grupowego