kandydatów

Etat Pracownik Działu Technicznego

Firma: Fawor Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5361914, z dnia 2021-08-11

”Fawor” Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Poznaniu

specjalizująca się w produkcji pieczywa, wyrobów cukierniczych oraz lodów, posiadająca sieć sklepów i zakłady produkcyjne zatrudni pracownika na stanowisku:

Pracownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • przyjmowanie, przekazywanie wg standardów odpowiednim osobą do wykonania i rozliczania realizacji zgłoszeń awarii w sklepach własnych
  • utrzymanie sprawności technicznej drobnych urządzeń należących do firmy
  • administracyjna obsługa spraw technicznych oraz magazynu rezerwowego
  • zaopatrzenie w sprzęty i materiały drobne
  • wsparcie działań bieżących remontów i napraw

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie: mile widziane techniczne (budownictwo, inżynieria sanitarna lub energetyka)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w technicznym utrzymaniu obiektów budowlanych utrzymaniu ruchu, preferowane w branży spożywczej,
  • umiejętność obsługi programów MS Office,
  • operatywność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego i karnetu sportowego