kandydatów

Etat Kierownik - Sprzedawca

Firma: Fawor Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5428328, z dnia 2021-08-20

”Fawor” Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Poznaniu

specjalizująca się w produkcji pieczywa, wyrobów cukierniczych oraz lodów, posiadająca sieć sklepów i zakłady produkcyjne zatrudni pracownika na stanowisku:

Kierownik - Sprzedawca

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • dbałość o prawidłowe pod względem asortymentowym i ilościowym zaopatrzenie sklepu,

  • zapewnienie odpowiedniej rotacji towarów, prowadzenie sklepu w sposób zapewniający jego rentowność

  • sprawna, rzetelna, uprzejma i bezpośrednia obsługa klientów :)

Wymagania

  • średnie wykształcenie,
  • paroletnie doświadczeniem w handlu w branży spożywczej i na podobnym stanowisku,
  • jesteś osobą dynamiczną, komunikatywną i zaangażowanych w pracę.

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • premię uzależnioną od wyników,
  • wdrożenie i szkolenia rozwojowe,
  • pracę w niewielkich sklepach otwartych do godziny 18,19, zamkniętych w niedzielę,
  • świadczenia socjalne i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.