kandydatów

Etat Key Account Manager (OZE)

Firma: Nomad Electric Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 6 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów fotowoltaicznych, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu.

Key Account Manager (OZE)
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Aktywne budowanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów – inwestorzy profesjonalni – duże fundusze inwestujące w farmy fotowoltaiczne
  • Zakres produktowy/ usług: sprzedaż usług budowy (usług generalnego wykonastwa, EPC = Engineering Procurment Construction) oraz serwisu farm fotowoltaicznych (Operations and Maintenance) - nie sprzedajemy mikroinstalacji, tylko duże inwestycje
  • Doradztwo w zakresie naszych usług
  • Przygotowywanie ofert, analiz, umów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Koordynacja wycen z pozostałymi członkami zespołu: projektanci, zespół pozwoleń na budowę, zespół zakupów, zespół realizacji inwestycji
  • Weryfikacja i kontrola statusu złożonych ofert
  • Monitoring rynku, w tym postępowań zakupowych
  • Prowadzenie baz danych na potrzeby działu ofertowania
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży OZE, elektroenergetycznej lub pokrewnej (sprzedaż, kontakt z klientem, obsługa klienta, infrastruktury)
  • Umiejętność samodzielnej kompletacji dokumentacji przetargowej (koordynacja pracy kilku osób – dział projektowy, dział zakupów, inżynierowi realizujący wizje lokalne, itp.)
  • Doświadczenie w pracy przy tworzeniu i składaniu ofert
  • Umiejętność wykorzystania technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, duża motywacja, postawa „da się” – szukamy osoby, która chce zbudować część biznesu
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem oraz analizę zapytań ofertowych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi
  • Stabilne zatrudnienie w największej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów
  • Opieka medyczna, karta multisport