Etat Kierownik / Kierowniczka - Stacje elektroenergetyczne WN/SN

Firma: Nomad Electric Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Kierownik / Kierowniczka - Stacje elektroenergetyczne WN/SN
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Realizacja przeglądów i prac serwisowych aparatury pierwotnej WN 110kV
  • Konserwacja sekcji SN i WN na GPO
  • Raportowanie, sprawne rozwiązywanie problemów – obiekty PV powyżej 30MW
  • Usługi serwisu oraz reakcji na awarię w wyznaczonym czasie
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów SN/WN
  • Manewrowanie łącznikami SN/WN
  • Organizacja prac elektrycznych, pomiarowych i montażowych w ramach serwisu GPO
  • Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji
  • Odpowiedzialność za prace prowadzone we współpracy z OSD na podstawie procedur załączenia/odstawienia WN
  • Prace serwisowo-monterskie w stacji transformatorowej SN/WN
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV (D/E/P)
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów serwisowych, reakcja na awarie.
  • Umiejętność czytania projektów wykonawczych budowlanych i elektrycznych
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji SN/WN
  • Wykształcenie: doświadczenie techniczne/elektryczne (Energetyka Zawodowa)
  • Znajomość aparatury zabezpieczającej transformatory SN, linii 110 kV, oraz pól SN w stacjach SN/WN
  • Znajomość stosowanych automatyk w energetyce zawodowej (SPZ,SCO,ARN itd.)
  • Umiejętność praktycznego zastosowania norm elektrycznych podczas prac przeglądowych
  • Nadzór nad pracami prowadzonymi w współpracy z OSD zgodnie z Instrukcją Współpracy Ruchowej
  • Uruchomienia / obsługa stacji GPO WN/SN
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Praca przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
  • Rozwój na wielu obszarach inżynierii elektrotechnicznej
  • Samochód służbowy, laptop, telefon, odzież robocza, niezbędne narzędzia
  • Pakiet Medyczny i karta sportowa
  • Umowa B2B bądź UoP