kandydatów

Etat Staż w Dziale Księgowości

Firma: Volkswagen Group Services sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Staż w Dziale Księgowości
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu księgowego w codziennych zadaniach,
  • Weryfikacja faktur,
  • Współpraca wewnętrzna z zespołem.
Czego oczekujemy:
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Dyspozycyjność: min. 120h w miesiącu, preferowany pełen etat (160h),
  • Studia kierunkowe (FiR/Ekonomia, kursy SKWP) mile widziane,
  • Chęć zdobycia pierwszego doświadczenia w dziale księgowości,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność ,
  • Dokładność, koncentracja na szczegółach,
  • Dobra współpraca i otwarta komunikacja w pracy zespołowej,
  • Proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów.
Co oferujemy:
  • Płatny staż wraz z umową zlecenie na rok,
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy i inspirującym środowisku,
  • Niezbędne wsparcie i miłą atmosferę w dziale.