kandydatów

Etat AP Accountant with German

Firma: Volkswagen Group Services sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

AP Accountant with German
Miejsce pracy: Poznań
Twoje zadania
  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable)
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie kont AP
  • Opracowywanie zapytań przychodzących od dostawców
  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami w języku niemieckim
  • Kontakt z działami fachowymi wewnątrz firmy.
Nasze wymagania
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Doświadczenie w księgowości, preferowane w dziale zobowiązań (SSC)
  • Znajomość SAP
  • Pakiet MS Office (Excel min. średniozaawansowany)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach lub księgowości
  • Dokładność, obowiązkowość oraz samodzielność (po okresie wdrożenia)
  • Proaktywna postawa, zorientowanie na klienta.
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym, potem umowa na czas nieokreślony,
  • 100% praca zdalna.