kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. układów pomiarowych (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Poznań

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. układów pomiarowych (k/m)

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: BP/BE/WP/MS/05/23

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji urządzeń wchodzących w skład układów pomiarowych
  • współudział w realizacji prac eksploatacyjnych i diagnostycznych urządzeń wchodzących w skład układów pomiarowych energii elektrycznej na obiektach elektroenergetycznych
  • analiza i weryfikacja danych pozyskanych z układów pomiarowych
  • wdrażanie i testowanie nowych technologii w zakresie eksploatacji układów pomiarowych
  • współudział w weryfikacji i opiniowaniu dokumentacji technicznych w ramach realizowanych procesów inwestycyjnych i eksploatacyjnych w zakresie układów pomiarowych
  • współudział w realizacji zadań związanych z odbiorami technicznymi
  • weryfikacja i przygotowanie danych w Systemie Zdalnego Odczytu Danych Pomiarowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektroenergetyka, elektrotechnika
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A1-beginner
  • biegła obsługa pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane 2 lata doświadczenia w pracy w energetyce

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia