kandydatów

Etat Operator systemu obserwacji lotniczej (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Poznań

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Operator systemu obserwacji lotniczej (k/m)

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: DB/CJI/WJ/SK/04/23

Podstawowy zakres obowiązków:

  • realizacja operacji lotniczych z wykorzystaniem systemu obserwacji lotniczej oraz ALS w otoczeniu infrastruktury elektroenergetycznej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji technicznej w związku z realizacją zadań zobrazowań lotniczych
  • opracowywanie oraz przetwarzanie danych zobrazowań lotniczych, analiza oraz wdrażanie rozwiązań technicznych wspierających działalność lotniczą na rzecz monitorowania infrastruktury elektroenergetycznej
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności, planowanie oraz raportowanie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier bądź magister)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • preferowane doświadczenie w realizacji operacji nalotów fotogrametrycznych oraz lotniczego skanningu laserowego w ramach dotychczasowych obowiązków służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • umiejętność sprawnego posługiwania się oprogramowaniem biurowym (pakiet Office)

Mile widziane:

  • znajomość systemów informacji przestrzennej oraz oprogramowania ArcGIS, QGIS lub oprogramowania dedykowanego do pozyskiwania materiału z kamer lotniczych oraz skanera laserowego
  • posiadanie aktualnych uprawnień pilotażu bezzałogowych statków powietrznych min kategorii kategorii szczególnej min. NSTS 01, 02, 05, 06 lub licencji pilota samolotowego min. PPL

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS