Etat Specjalista ds. komunikacji rynkowej / Digital marketing – Rynek elektromobilności

Firma: DR DUDZIAK sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 8138937, z dnia 2023-04-05

Plugbox, to spółka technologiczna,  wiodący uczestnik transformacji jaką jest przejście z silników spalinowych na elektromobilność. Pracujemy nad rozwojem infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych, zarówno w zakresie kompleksowej oferty stacji ładowania, jak i oprogramowania do zarządzania infrastrukturą. Naszym celem jest zapewnienie klientom sprzętu i aplikacji dzięki którym codzienne używanie auta elektrycznego jest łatwiejsze i bardziej efektywne. Plugbox to także CPO (charging point operator) oraz EMSP (e-mobility service provider).

Communev, nasze autorskie oprogramowanie, rodzaj ekosystemu do współdzielenia infrastruktury ładowania. Właścicielowi stacji ładowania umożliwia natychmiastowe wykorzystanie zgromadzonych środków, minimalizacje bezczynności infrastruktury oraz zarabianie na ładowaniu.

Specjalista ds. komunikacji rynkowej / Digital marketing – Rynek elektromobilności

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • nadzór i realizacja zintegrowanych kampanii marketingowych za pośrednictwem różnych kanałów, w szczególności online,
  • realizacja kampanii dla wyspecyfikowanych grup odbiorców/budowanie grupy docelowej
  • inicjacja i koordynacja działań związanych z budowaniem świadomości marki na rynku polskim i europejskim,
  • organizowanie wydarzeń zewnętrznych oraz wewnętrznych,
  • analizowanie danych marketingowych, usprawnianie procesów, monitorowanie budżetu,
  • monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze: marketingu, marketingu internetowego/cyfrowego, budowanie wizerunku marki, prowadzenia kampanii, organizacji wydarzeń,
  • znajomość SEO, SEM, FB Ads, Google Ads, Google Analytics, Pixel,
  • umiejętność tworzenia kampanii wyżej wymienionymi narzędziami
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznoścowych i budowania grup docelowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • zmysł estetyczny i podstawowa znajomość programów graficznych jak Canva
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, Google Analystics, Wordpress
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne, zorientowanie na cel („can do” attitude)
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • chęć ciągłego rozwoju
  • z uwagi na systematyczne spotkania w firmie, preferowani kandydaci z woj.Wielkopolskiego lub ościennych.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie technologicznej, z najszybciej rozwijającej się części rynku automotive,
  • rozwój wraz z rozwojem firmy, w perspektywie stanowisko kierownika marketingu
  • samodzielność i realny wpływ na przebieg procesów w obszarze marketingu,
  • praca w trybie „home office”,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do efektywnej pracy.