kandydatów

Etat Samodzielny specjalista ds.marketingu

Firma: DR DUDZIAK sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7710213, z dnia 2022-11-04

Plugbox, marka należąca do Dr Dudziak Sp. z o.o., to wiodący uczestnik transformacji jaką jest przejście z silników spalinowych na elektromobilność. Aktywnie bierzemy udział w pracach nad rozwojem infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych. Naszym celem jest zapewnienie klientom ładowarek do samochodów elektrycznych, zoptymlizowanych pod względem potrzeb oraz kosztów, a także oprogramowania ułatwiającego codzienne ładowanie pojazdu. Plugbox to także CPO (charging point operator) oraz EMSP (e-mobility service provider).

Samodzielny specjalista ds.marketingu

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • nadzór i realizacja zintegrowanych kampanii marketingowych za pośrednictwem różnych kanałów, w szczególności online,
  • realizacja kampanii dla wy specyfikowanych grup odbiorców/budowanie grupy docelowej
  • inicjacja i koordynacja działań związanych z budowaniem świadomości marki na rynku polskim i europejskim,
  • organizowanie wydarzeń zewnętrznych oraz wewnętrznych,
  • analizowanie danych marketingowych, usprawnianie procesów, monitorowanie budżetu,
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze: marketingu, marketingu internetowego/cyfrowego, budowanie wizerunku marki, prowadzenia kampanii, organizacji wydarzeń,
  • znajomość SEO, SEM, FB Ads, Google Ads, Google Analytics, Pixel,
  • umiejętność tworzenia kampanii wyżej wymienionymi narzędziami
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznoścowych i budowania grup docelowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • zmysł estetyczny i podstawowa znajomość programów graficznych jak Canva
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, Google Analystics, Wordpress
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne, zorientowanie na cel („can do” attitude)
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie technologicznej, z najszybciej rozwijającej się części rynku automotive,
  • rozwój wraz z rozwojem firmy, w perspektywie stanowisko kierownika marketingu
  • samodzielność i realny wpływ na przebieg procesów w obszarze marketingu,
  • praca w trybie „home office”,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do efektywnej pracy.