kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: TEB Edukacja miejsce pracy: Poznań

TEB Edukacja Sp. z o.o.

lider na rynku edukacyjnym w Polsce, prowadzący m.in. szkoły policealne i medyczne, technika, zawodowe kursy i szkolenia oraz Akademię III wieku

Do TEB Edukacja poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesami kadrowo-płacowymi dla określonej grupy pracowników,
  • przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie),
  • rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich,
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych,
  • wspieranie Zespołu Kadr i Płac w organizacji i usprawnianiu pracy,
  • efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • udział w zespołach projektowych.
Nasze wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • kierunkowe wykształcenie,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zasad związanych ze sporządzaniem umów cywilno-prawnych,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word), Płatnik i programów do obsługi kadrowo-płacowej Płatnik,
  • umiejętność obsługi SAP będzie atutem,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • samodzielność, dokładność i uporządkowanie.
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • dodatkowe dni wolne,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, Multisport i pakiet medyczny w atrakcyjnych cenach,
  • minimum 50% zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.