kandydatów

Etat Dyrektor Szkoły

Firma: TEB Edukacja miejsce pracy: Poznań

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Dyrektor Szkoły
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku,
  • opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania, planów zajęć edukacyjnych, planów realizacji praktycznej nauki zawodu,
  • nadzór nad prawidłowym realizowaniem programów nauczania i realizacją podstawy programowej,
  • pełnienie nadzoru pedagogicznego,
  • kreowanie rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny,
  • realizacja planu rozwoju działalności edukacyjnej firmy.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową – mile widziane,
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • znajomość przepisów oświatowych,
  • umiejętność prowadzenia wystąpień publicznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość systemu Librus,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • dyspozycyjność, elastyczność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
To oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • dodatkowe dni wolne,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • elastyczny harmonogram zajęć,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • refundacja kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.