kandydatów

Etat Administrator IT / Wdrożeniowiec

Firma: RAION SOFTWARE Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Raion Software Sp. z o.o.

ul. Główna 10

61-005 Poznań

Oprogramowanie do przemysłu – systemy MES / CMMS / QMS

Firma będąca producentem oprogramowania wspierającego produkcję poszukuje kandydata do pracy przy konfiguracji i wdrożeniach systemów informatycznych.

Wymagana wiedza z zakresu administracji sieci oraz obsługi komputerów w środowiskach Windows i Linux.

Praca na pełen etat.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Administrator IT / Wdrożeniowiec
Miejsce pracy: Poznań

Forma zatrudnienia: Cały etat

Opis stanowiska pracy: Praca w Poznaniu, możliwe wyjazdy do klienta.

Na tym stanowisku będziesz:

  • wdrażał systemy IT klasy MES,
  • administrował i przygotowywał infrastrukturę IT,
  • realizował oraz administrował projekty MES:
    • prace wdrożeniowych i administracyjnych systemów u klientów;
    • instalacja i konfiguracja systemów IT;
    • ustawienia sieciowe, testy komunikacyjne, testy aplikacji;
    • praca we współpracy z zespołem Developerskim;
  • miał możliwość pracy w fabrykach u naszych klientów,
  • konfigurował urządzenia z obszaru IoT.
Od kandydata oczekujemy:
  • znajomość zagadnień administracji sieci,
  • znajomość środowiska Windows oraz Linux,
  • wysoka motywacja do pracy, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat.B.
Dodatkowymi atutami będzie, jeśli posiadasz:
  • doświadczenie przy wdrożeniach systemów IT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia skryptów w językach wysokiego poziomu,
  • wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki,
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość zagadnienia systemów klasy MES,
  • znajomość branży – systemy MES / CMMS / QMS.
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów oraz kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami,
  • pakiet opieki medycznej / multisport,
  • darmowe śniadania i owoce,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę.