kandydatów

Etat Programista .NET C# Junior Backend Developer

Firma: RAION SOFTWARE Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

RAION SOFTWARE Sp. z o.o.

Ul. Główna 10

61-005 Poznań

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Programista .NET C# Junior Backend Developer

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania do monitorowania i zarządzania produkcją (MES). W związku z ciągłym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy JuniorC# Backend Developera.

W RAION stawiamy na jakość, tworzymy wysoce wydajne, skalowalne systemy przy użyciu najnowszych technologii (.NET 6, Azure), Pracując z nami będziesz współtworzyć rozwiązania z obszaru IoT oraz BI, a jeśli stwierdzisz, że lepiej czujesz się w zagadnieniach związanych z DevOps / CI / CD – taka ścieżka rozwoju też jest możliwa.

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie i rozwijanie oprogramowania do monitorowania i zarządzania produkcją MES,
Wymagania i umiejętności:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (informatyka, automatyka itp.),
    umiejętność programowania w języku C#,
  • doświadczenie przy pracy z .NET / .NET Core
  • znajomość relacyjnych baz danych,
    dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git.
Dodatkowe atuty:
  • znajomość ORM Entity Framework,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • znajomość zagadnień zwiazanych z mikroserwisami,
  • znajomość JavaScript / CSS (Vue.js, Bootstrap, Webpack),
  • znajomość Azure DevOps oraz zagadnień związanych z CI i CD,
    umiejętność programowania w innych językach,
Oferujemy:
  • pakiet opieki medycznej,
  • darmowe śniadania i owoce,
  • elastyczny czas pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazna atmosfera,
  • możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów.