kandydatów

Etat Prawnik

Firma: WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. miejsce pracy: Poznań

Prawnik
Miejsce pracy: Poznań

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa prawna spółki i podmiotów powiązanych;
  • udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych na rzecz wszystkich jednostek organizacyjnych spółki;
  • przygotowanie, opiniowanie i negocjowanie umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;
  • nadzór nad obiegiem umów i prowadzenie korespondencji dotyczącej procesu zawierania umów;
  • obsługa korporacyjna spółki;
  • przygotowywanie pism procesowych i zastępstwo procesowe;
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa.
Wymagania:
  • Oferta NIE JEST skierowana do prawników z tytułem zawodowym oraz do kancelarii prawnych
  • Absolwent kierunku prawo
  • Aplikant radcowski lub adwokacki I – III roku
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej;
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu;
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • imprezy integracyjne