kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. miejsce pracy: Poznań

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Poznań

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie budowy zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego oraz w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramem
  • Dotrzymanie harmonogramu prac, terminowa realizacja oraz rozliczenie i wynik finansowy prowadzonej inwestycji,
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP,
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji, kontraktowanie dostawców i podwykonawców
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy
Wymagania pracodawcy:
  • Minimum 5 letnie doświadczenie jako kierownik budowy na inwestycjach mieszkaniowych wielorodzinnych
  • Ukończona studia wyższe na kierunku budownictwo
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Czynna prawo jazdy kat. B.
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość i proaktywność
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Skuteczność w delegowaniu i egzekwowaniu zadań
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Dodatkowo:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport dla pracownika i jego rodziny