kandydatów

Etat Asystent Działu Sprzedaży

Firma: P.P.H.U. A-Lima-Bis Sp. z o.o. miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Ogłoszenie numer: 7237170, z dnia 2022-07-05

P.P.H.U. A-Lima-Bis Sp. z o.o.

ogłasza nabór osób na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie uporządkowanej dokumentacji działu
  • Realizowanie bieżących zadań o charakterze administracyjno-biurowym
  • Wsparcie w procesie ofertowania
  • Komunikacja z klientami i dostawcami
  • Wsparcie aktywności marketingowych
  • Udzielanie bieżącego wsparcia dla działu sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność
  • Miejsce zamieszkania – w promieniu do 50 km od Środy Wielkopolskiej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Odpowiedzialne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku