kandydatów

Etat Automatyk - Programista PLC

Firma: P.P.H.U. A-Lima-Bis Sp. z o.o. miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Ogłoszenie numer: 7237176, z dnia 2022-07-05

 P.P.H.U. A-Lima-Bis Sp. z o.o.

ogłasza nabór osób na stanowisko pracy:

Automatyk - Programista PLC

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania sterowników PLC
  • Tworzenie oprogramowania paneli operatorskich HMI
  • Tworzenie systemów wizualizacji SCADA
  • Uruchamianie i serwisowane systemów automatyki
  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności automatyka, elektrotechnika, elektronika
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyk - min 2 lata
  • Znajomość programowania sterowników rodziny s7 firmy Siemens
  • Znajomość programowania paneli operatorskich firmy Siemens
  • Mile widziana znajomość oprogramowania WinCC
  • Znajomość urządzeń AKPiA
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technologicznych
  • Kreatywność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. B , paszport
  • Uprawnienia SEP E do 1kV
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy na obiektach w kraju i poza granicami
  • Zamieszkanie w promieniu 30 km od Środy Wlkp.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Odpowiedzialne stanowisko