kandydatów

Etat Konstruktor Maszyn Przemysłowych

Firma: Raion Automatyka Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Raion Automatyka Sp. z o.o. ul. Główna 10, 61-005 Poznań

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko konstruktora do udziału w projektach budowy maszyn, urządzeń oraz stacji zrobotyzowanych dla klientów z branż m. in. automotive, spożywczej i kosmetycznej. Naszą pracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz innowacyjnych rozwiązaniach. Projekty realizujemy wg. najwyższych standardów konstrukcyjnych, produkcyjnych oraz jakościowych. Współpracujemy z wiodącymi dostawami rozwiązań przemysłowych jak: SMC, FESTO, HIWIN, SEW, FANUC, Universal Robots.

Konstruktor Maszyn Przemysłowych
Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Konstruowanie stanowisk zrobotyzowanych, układów przenośnikowych, maszyn specjalnych
  • Obliczenia inżynierskie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami:
    • modele CAD 3D
    • rysunki złożeniowe
    • rysunki wykonawcze
    • dokumentacja spawalnicza
    • schematy pneumatyczne
    • schematy hydrauliczne
    • listy BOM
    • instrukcje montażowe
    • instrukcje maszyn DTR
  • Udział w spotkaniach projektowych (PM, Automatyk, Projektant AKPiA, Monterzy)
  • Ulepszanie, doskonalenie i modernizacja istniejących maszyn, urządzeń
  • Weryfikacja prac mechanicznym w fazie wykonawczej - warsztatowej
  • Uczestnictwo w testach i budowie prototypów
  • Współpraca w przygotowaniu oferty (rozwiązania konstrukcyjne)
WYMAGANIA i UMIEJĘTNOŚCI:
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora maszyn – minimum rok
  • Umiejętność obsługi programu CAD 3D (preferowany Autodesk Inventor)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika)
  • Wiedza praktyczna z zakresu pneumatyki, napędów, sensoryki
  • Samodzielne realizowanie powierzonych zadań
  • Orientacja na wynik, determinacja w realizacji zadań zgodnie z terminami
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Projektowanie i drukowanie na drukarce 3D
OFERUJEMY:
  • Pakiet opieki medycznej
  • Darmowe śniadania i owoce
  • Elastyczny czas pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów
  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego