kandydatów

Etat Automatyk / Programista PLC

Firma: Raion Automatyka Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

RAION AUTOMATYKA sp. z.o.o, ul. Główna 10, 61-005 Poznań

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty PLC do udziału w projektach integracji systemów automatyki, budowy maszyn i stacji zrobotyzowanych dla klientów z branż m. in. automotive, spożywczej i kosmetycznej. Przy realizacji stawiamy na jakość oraz optymalizację procesów produkcyjnych wykorzystując najnowsze technologie czołowych producentów takich jak Siemens, B&R, Mitsubishi, Allen Bradley.

Automatyk / Programista PLC
Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Programowanie sterowników PLC i paneli HMI
  • Uruchomienia systemów automatyki: automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych
  • Udział w tworzeniu koncepcji układów sterowania
WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:
  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektrotechnika, informatyka itp.)
  • Doświadczenie przy programowaniu sterowników PLC
  • Umiejętność tworzenia wizualizacji HMI
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Pakiet opieki medycznej
  • Darmowe śniadania i owoce
  • Elastyczny czas pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazna atmosfera
  • Możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów
  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego