kandydatów

Etat Koordynator Programu Lotniczego

Firma: Grecos Holiday Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 18 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem.

Grecos zatrudnia ponad 100 pracowników w poznańskiej centrali oraz ponad 200 na stanowiskach sezonowych na wakacyjnych destynacjach.

Koordynator Programu Lotniczego

Interesujesz się branżą lotniczą? Szukasz ciekawej pracy u czołowego touroperatora? Nie boisz się wyzwań? Dołącz do zespołu Grecos Holiday! Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynatora Programu Lotniczego.

Twoje zadania:
  • Odpowiedzialność za  poprawność danych w systemie rezerwacyjnym;
  • Dokonywanie modyfikacji rozkładów w przypadku zmian programu przelotów;
  • Skuteczne rozwiązywanie problemów w obszarze awiacji i usług około lotniczych podczas bieżącej operacji lotniczej;
  • Współpraca z dostawcami usług – liniami lotniczymi, touroperatorami, portami lotniczymi w zakresie awiacji;
  • Udział w projektach związanych z rozwojem usług dodatkowych dla Klientów;
  • Monitorowanie punktualności samolotów;
  • Analiza oferty i działań konkurencji.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy w branży turystycznej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, biegłość w nauce systemów rezerwacyjnych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Pracę w modelu hybrydowym,
  • Zniżki na wyjazdy wakacyjne,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych rezultatów.