kandydatów

Etat Asystent / Asystentka sprzedaży

Firma: PMT Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Asystent / Asystentka sprzedaży

Dla naszej partnerskiej spółki Look Ad – agencji marketingu zintegrowanego działającej w pięciu obszarach: programy lojalnościowe, wsparcie sprzedaży, branding, field marketing, digital poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • Telefoniczny kontakt z klientem w celu przedstawienia firmy i umówienia spotkania,
  • Udział w spotkaniach z klientem,
  • Budowanie baz potencjalnych klientów,
  • Obsługa platform sprzedażowych,
  • Monitorowanie rynku i wyszukiwanie aktualnych przetargów.
Poszukiwane kompetencje
  • Pierwsze doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientem,
  • Wytrwałość w działaniu i nastawienie na wynik,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Mile widziana znajomość trendów związanych z reklamą, marketingiem, PR,
  • Mile widziane umiejętności sprzedażowe poparte sukcesami.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • Motywującą prowizję od realizacji założonych celów,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełne wdrożenie i szkolenie z systemów wewnętrznych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.