kandydatów

Etat Konsultant ds. sprzedaży B2B - Bacardi

Firma: PMT Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Konsultant ds. sprzedaży B2B - Bacardi
Miejsce pracy: Poznań

Opis oferty

Dla naszej partnerskiej spółki Lookad - agencji marketingu zintegrowanego działającej w czterech obszarach: komunikacja i design, branding, wsparcie sprzedaży, programy lojalnościowe poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży B2B dla marki Bacardi.

Zakres obowiązków
  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami w celu uzyskania zgody na przesłanie oferty (produktów lojalnościowych i okolicznościowych z branży alkoholowej),
  • pomoc klientom w rejestracji na platformie lojalnościowej,
  • przygotowywanie ofert i kosztorysów,
  • obsługa platform sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku i wyszukiwanie potencjalnych klientów.

Poszukiwane kompetencje
  • minimum roczne doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem,
  • nastawienie na wynik,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki i proaktywność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • motywującą prowizję,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • rozwój kompetencji,
  • umowę o pracę,
  • lekcje języka angielskiego,
  • pracę w biurze w Poznaniu,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.