kandydatów

Etat Konstruktor

Firma: NSBC Metal Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepruszewo

Ogłoszenie numer: 6436578, z dnia 2022-01-27

NSBC Metal Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: wielkopolskie / Niepruszewo

Opis stanowiska

  • projektowanie różnych konstrukcji stalowych,
  • przygotowywanie koncepcji, tworzenie nowych produktów oraz wprowadzanie zmian w już istniejących,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej (Nesting dla maszyn plazmowych / laserowych. Do cięcia, gięcia itp.),
  • spotkania z klientami w celu omówienia zakresu i wymagań projektu,
  • wspieranie działu projektowania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne,
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora,
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń,
  • wiedzę na temat doboru elementów maszyn: łożyska, napędy, czujniki, itp.,
  • bardzo dobrą znajomości programów do projektowania 3D, preferowane: Inventor, Solid Works,
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy,
  • samoorganizacja i umiejętność pracy samodzielnej,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowie o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę w pracy.