kandydatów

Etat Pracownik biurowy z językiem angielskim

Firma: NSBC Metal Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepruszewo

Ogłoszenie numer: 5447900, z dnia 2021-08-24

NSBC Metal Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem angielskim

Miejsce pracy: wielkopolskie / Niepruszewo

Opis stanowiska

  • opieka i stały kontakt z obecnymi klientami,
  • wyszukiwanie nowych klientów,
  • negocjowanie cen
  • współpraca z agencjami celnymi i obsługa procesu exportu i importu warzyw i owoców spoza UE
  • bieżące prace biurowe: odpowiadanie na maile i telefony
  • fakturowanie i współpraca z księgowością

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość programów z pakietu MS office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • stabilną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Wymiar: pełny etat, 8-16